Ofertë!

Altoparlantë Mini Bluetooth

22,00

 • Altoparlantë portativ me Bluetooth
 • Tingull stereo me kualitet të lartë
 • Përgjigja në frekuencë: 100-20,000 Hz
 • Fuqia e vlerësuar: 15W
 • Lloji i baterisë:Lithium polymer 3.7V, 6000mAh
 • Ai ndryshon pas nivelit të zërit dhe përmbajtjes audio
 • Lidhët me valë me smartphone, laptop apo tabletë
 • Frekuenca Bluetooth: 2402-2480 GHz
 • Bateria e integruar Li-ion mbështet 8-12h përdorim të pandërprerë
 • Pajisja ngarkohet nëpërmjet USB
 • Merrni telefonata nga altoparlanti juaj vetëm duke prekur një buton. Zëri është i qartë.
 • Lidhet me 3 burime të muzikës në të njëjtën pajisje, dëgjoni këngët tuaja të preferuara në të gjitha tre përnjëherë
 • Dy bas sub-woofer HIFI të jashtëm për riprodhim të qartë të zërit
 • IPXP rezistent ndaj ujit ( mund të jetë i lagët, por jo te futet ne ujë) – ndjehuni i lirë të shijoni një pishinë ose plazh
 • Vëllimi:> 60db / 4 Ohm
 • Përmasat: 7 x 7 x 16 cm / Altoparlantë : 50mm
SKU: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Color

Blue, E kuqe, E zezë