Ofertë!

Beewax Dyllë blete për lustrimin e sipërfaqeve prej druri – 2 për 12€

12,00

Beewax Dyllë blete për lustrimin e sipërfaqeve prej druri – 2 për 12€

 • 100% cilësi të lartë
 • Provoni të ushqeni dhe mbroni sipërfaqet prej druri duke përdorur këtë metodë tradicionale. Dylli i bletës bazohet në një formulë të drurit që trajton dhe mbron të gjitha sipërfaqet prej druri. Pa silikon, vaj, OMGJ, parafinë, toksina dhe gërryes.
 • Aplikohet shumë lehtë dhe jep rezultate fantastike, duke i dhënë drurit një pamje të freskët, të mëndafshtë dhe një shkëlqim të shkëlqyeshëm, pa lënë të yndyrshme sipërfaqet prej druri.
 • Produkt natyral, jo toksik dhe ekologjik
 • Dylli i bletës vepron si një shtresë mbrojtëse në sipërfaqe dhe thekson bukurinë e drurit për një kohë të gjatë
 • Ai largon papastërtitë e grumbulluara gjatë shumë viteve dhe rikthen pamjen e mëparshme të dyshemesë tuaj ose mobiljeve prej druri. Ky dyll fantastik jo vetëm që pastron mobiljet tuaja prej druri dhe sipërfaqet e tjera prej druri, por edhe i lustron ato, duke u dhënë atyre freski dhe një shkëlqim natyral dhe të shkëlqyeshëm.
 • Punon për të hequr gërvishtjet, yndyrat dhe papastërtitë nga sipërfaqet e lyera. I sigurt për përdorim në të gjitha llojet e drurit të trajtuar. Formuluar për të qenë neutrale me ngjyra.
 • Pastron dhe lustron dyshemetë prej druri! Thjesht fërkojeni dhe shikoni papastërtinë e grumbulluar të zhduket dhe sipërfaqja juaj prej druri të rifitojë pamjen e mëparshme.
 • I projektuar për t’u përdorur në lloje druri të brendshme moderne ose antike, duke përfshirë rimeso, ky dyll i imët blete është i përshtatshëm për përpunimin e të gjitha llojeve të drurit natyror duke përfshirë: ahun, sofër, lisin, pishën, dru tik, arrë, etj..
 • Pesha: 80g (ju merrni 2 pako, gjithsej 160g)
 • Përbërja: dyllë blete natyrale
Sasia: