Ofertë!

Drita solare në formë disku

14,0020,00

Në këtë ofertë ju merrni gjithsej 4 ose 8 drita solare
 • Dekoroni dhe ndriçoni oborrin e shtëpisë tuaj me llampa diellore në formë disku.
 • Zgjidhje praktike dhe ideale për ndriçimin e kopshtit, shtegut tuaj.
 • Këto llampa nuk përdorin energji elektrike, nuk u nevojiten bateri – ato mundësohen nga energjia diellore (rrezet e diellit).
 • Vendosini ato në një vend me diell me panelin diellor të integruar të ngritur përpara dhe ato do të ngarkohen gjatë ditës dhe ndizen automatikisht gjatë natës.
 • Koha e karikimit: 6-8h, për ndriçimin e vazhdueshëm 8-10h.
 • Këto llampa vendosen në tokë
 • Të papërshkueshme nga uji dhe rezistent ndaj dëmtimeve gjatë ditëve me shi dhe dëborë
 • Materiali: ABS dhe çelik inox
 • Diametri i llambës: 11.6cm x 2.3cm
 • Gjatësia e poshtme e shiritave: 12.6 cm
 • Paneli diellor me fuqi: 2V / 100mA
 • Bateria e rimbushshme e integruar: 600mAh
 • Ndizet dhe fiket automatikisht me ndihmën e sensorit të dritës.
SKU: N/A Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Sasia

4 copë, 8 copë