Ofertë!

Handy Stitch – Makinë qepëse manuale

22,00

Makinë qepëse me cilësi të lartë portative dhe e lehtë për t’u përdorur,  lehtësëson qepjen dhe kështu me radhë.

Përparsit:

  • e thjeshtë dhe e sigurt për t’u përdorur, ju mund të qepni pëlhura të ndryshme, xhinse etj.
  • nuk do keni nevoj më për gjëra të vogla  të shkoni në një robaqepës, nese e posedoni Stitch Handy –  makinë qepëse manuale me një çmim të ulët në shtëpinë tuaj
  • ju merrni një paketë me aksesorë të përfshirë: 4 spenagli, fije, 3 qepje, fije gjilpëre dhe pajisje shtesë
  • vetëm e aktivizoni atë dhe ju mund të filloni qepje, qëndisje apo çfarëdo që ju nevojitet
  • punon në 4 bateri AA
  • madhësia: 22 x 5 x 15 cm
Sasia:
Kategori: ,