Ofertë!

Loja 400 në 1

20,00

Kthehuni në fëmijërinë tuaj dhe kënaquni duke luajtur me të vegjlit tuaj me SUPER GAME BOX 400 në 1!
Disa prej lojrave janë: Super Mario, Mario Bros., Mortal Combat, Turtles Ninja, Contra, Alladin, Duck, Tetris, Pacman, Tanks si dhe shumë tituj të tjerë të njohur, për të mos përmendur qindra prej tyre …
Disa nga lojërat përsëriten.

Paketa përfshin gjithashtu:

  • 1x Bateri të rimbushshme,
  • Kabllo 1x Rimbushës,
  • Kabllo AV 1x, nëse dëshironi që kutia e lojës të lidhet dhe të luajë në TV tuaj për të shijuar lojëra emocionuese në ekranin e madh.

Dimensionet: 11.6 x 7.9 cm
Materiali: plastik
Ekrani: Ekran me ngjyra TFT 3 inç

S’ka stok