Ofertë!

Makinë rroje Gemei 710

11,00

Prisni mjekrën tuaj me lehtësi me prerësit e mjekrës profesionale Gemei.
Ajo përmban një dizajn kompakt që e bën atë lehtë për tu trajtuar.
Prerësi është ideal për përdorim edhe kur jeni në lëvizje dhe ngarkohet në më pak se 8 orë.
Vjen me mbrojtje mbi ngarkesë.
Ideale për: Burra
Burimi i energjisë: Bateria
Materiali: çelik i pandryshkshëm, tehu çelik, i lehtë për të prerë flokët tuaj
Bateria e rimbushshme, bateria rimbushet plotësisht në 8 orë tension: 220-240 v
Paketa përfshin: tharëse flokësh, kordon special, krehër të kufizuar, furçë pastrimi

Sasia: