Ofertë!

Makinë për mbushje të cigareve

12,00

Dëshironi të kurseni parat tuaja edhe gjatë konsumimit të cigareve?
Atëherë ne jua prezantojmë makinën për mbushje të cigareve, e cila është shumë e lehtë dhe praktike për tu përdorur.
Përdorimi i makinës: Përdorni duhan të pastër pa shkopinj, duhani duhet të jetë i thatë dhe i lirshëm, kur bëni 25-30 cigare, ju duhet ta lini makinën për cigare të pushojë 10-15 minuta.
100% markë e re dhe me cilësi të lartë
E lehtë për t’u përdorur
Dizajn ergonomik
Lehtë për tu pastruar
Materiali: Metal, ABS Plastic
Ngjyra: e zezë me të kuqe / e zezë me të kaltërt
Madhësia: 165 х 70 х 65 mm
Pesha: 373g (Përfshini Paketën)
Përmbajtja e paketave: Makina rrotulluese, injeksion automatik i cigareve elektrike GERUI GR-005 shpatulla, furça për pastrim, udhëzuesi në anglisht, përshtatësi për karikim (mbushësi)

S’ka stok