Ofertë!

Serum për rritjen e mjekrës + derma roll

10,00

Serum për rritjen e mjekrës + derma roll

 • Ky kombinim i rulit derma dhe serumit është i mahnitshëm për rritjen e shëndetshme të mjekrës.
 • Seti është krijuar posaçërisht për të përmirësuar elasticitetin dhe vitalitetin e lëkurës dhe për të stimuluar rritjen e mjekrës. Serumi është bërë për të hidratuar dhe ushqyer mjrekren dhe për të nxitur stimulimin e folikulave.
 • Roli stimulon rrjedhjen e gjakut në zonën e trajtuar të fytyrës, ndërsa serumi siguron vitamina dhe lëndë ushqyese që nevojiten për rritjen e mjekrës. Është shumë e rëndësishme që ky serum të jetë bërë nga vajra 100% natyralë dhe organikë dhe të mos përmbajë asnjë kimikate.
 • Procesi nuk është i dhimbshëm, kryhet në shtëpi.
 • Përbërësit kryesorë: vaj xhenxhefili, vaji i farave të grejpfrutit, vitamina E, etj.
 • Rul me madhësi mikrogjilpëre 0,25
 • Përmirëson tonin e lëkurës dhe stimulon rritjen e mjekeres
 • Merrni një mjekër më të plotë dhe më të trashë pa trajtime dermale invazive
 • Proces i sigurt dhe pa dhimbje
 • Ndihmon meshkujt me mjekër të hollë
 • Ndihmon për të hequr çdo vrimë dhe zona të pabarabarta të mjekrës
 • Mikrodermabrazioni me precizion pa gjak stimulon natyrshëm procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës suaj
 • Mund të përmirësojë pamjen e lëkurës tuaj kundër efekteve të hiperpigmentimit, rosacea dhe dëmtimit të diellit
 • Rinovon lëkurën dhe shërben si një trajtim për shenjat e akneve, ndërsa rikthen nivelet e elastinës dhe kolagjenit për rritjen e flokëve.
 • Roli nuk duhet të ndahet me njerëz të tjerë. Është rul i juaj personal.

Përdorimi:

– Vetëm disa minuta, të paktën një herë në dy javë
– Sterilizoni kokën e rulit në një tretësirë ​​alkooli PARA dhe pas çdo përdorimi
– Lajeni fytyrën mundësisht me sapun natyral pa kimikate, parabene dhe ngjyra
– Filloni të masazhoni fytyrën me rul në të gjitha drejtimet, ky rul nuk mund të depërtojë në lëkurë
– Shmangni përdorimin e rulit në zonën rreth syve dhe gojës, në zonat e fytyrës ku ka akne ose acarim të lëkurës
– Aplikoni serumin për rritjen e mjekrës
– Përdorni rulin maksimumi 2 herë në javë për rezultate optimale, ndërsa serumi mund të përdoret çdo ditë, 2 herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Sasia: