Ofertë!

Set enë gatimi 5 në 1

40,00

  • Dimensionet (diametri): 16cm – 18cm – 20cm – 22cm – 24cm
  • Enë të gjera me fund të sheshtë dhe kapak me dorezë.
  • Bërë prej çeliku inox, jo toksik dhe i sigurt për ushqim.
  • Ngrohje e njëtrajtshme, e shpejtë.
  • Pastrohen lehtë pa u larë në makinë larëse enësh.
  • Dizajn elegant.
  • Mund të përdoret ne shporet me gaz, elektrik dhe me induksion.
  • Përmasa kompakte portative gjithashtu ideale për udhëtime, kampe dhe piknike familjare.
Sasia:
Kategori: Etiketa: ,