Ofertë!

Shtrydhëse manuale për Fruta

59,99

Shtrydhëse manuale për Fruta

  • Konstruksioni i fortë prej çeliku inox garanton përdorim afatgjatë dhe siguri, higjienë
  • Kupa e lëvizshme për pastrim të lehtë, lartësia e rregullueshme e filxhanit për të akomoduar fruta të ndryshme
  • Fuqi e madhe shtytëse që shtrydh frutat dhe perimet deri në pikën e fundit
  • E shkëlqyeshme për lëngun e portokallit, grejpfrutit, limonit, gëlqeres, shegës dhe të tjera, të përshtatshme për
  • përdorim në shtëpi ose në restorant.
  • Dorezë e gjatë dhe e lehtë, e rehatshme për tu mbajtur
  • Jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
  • Përmasat: 28 x 19 x 40 cm
  • Shijoni shijen e lëngut të sapobërë (100%) të vërtetë në çdo kohë
Sasia:
Kategori: Etiketa: ,