Ofertë!

Slim patch – Ngjitëse për dobësim

25,00

 • Humbni peshë shpejt dhe lehtë me ndihmën e ngjitësët për dobësim!
 • Ngjitëse për bark të sheshtë pa uri, në vetëm 12 orë në ditë dhe brenda pak ditësh! Tingëllon e pabesueshme, por e vërtetë.
 • Ngjitëset bazohen në barishte natyrale dhe ekstrakte bimore.
 • Përshpejtojnë metabolizmin, nxisin djegien e yndyrës dhe çojnë në humbje peshe.
 • Janë të padukshme nën rroba, kështu që mund t’i vishni në çdo kohë dhe kudo.
 • Të sigurta dhe të shëndosha.
 • Mund të përdoren gjatë gjumit, në punë, për shëtitje…
 • Të përshtatshëm për njerëzit që nuk kanë shumë kohë për të ushtruar.
 • Paketa përmban 30 copëza.Mënyrë përdorimi:
  1. Pastroni dhe thani lëkurën.
  2. Hapni paketimin dhe ngjiteni një copë në bark.
  3. Përdorni një copë çdo ditë ose çdo ditë tjetër. Patch-i mbahet për 6-8 orë.
  *Nëse ngjitëset përdoren me stërvitje dhe dietë të moderuar, rezultati i humbjes së peshës është më i mirë.
Sasia:
Kategori: Etiketa: , ,