Ofertë!

7 days Ginger – Vaj xhenxhefili për rritjen e flokëve

15,00

 • Vaj për rritjen e përshpejtuar të flokëve.
 • Veprime të vërtetuara klinikisht.
 • Rritja deri në 10000 qime të reja.
 • Rezultatet e dukshme pas 20 ditësh përdorimi.
 • Redukton dhe ngadalëson rënien e flokëve.
 • Rrit dendësinë e flokëve dhe nxit rritjen e flokëve të rinj.
  Rivendosja e rrënjës së flokëve dhe rritja e trashësisë së flokëve.
 • I forcon flokët dhe parandalon thinjat e parakohshme.
 • I ushqen flokët dhe ruan një skalp të shëndetshëm.
 • Një mjet ideal për të mbajtur flokë të shëndetshëm, të bukur dhe të trashë.
 • Baza e serumit është një formulë unike me përbërës me origjinë natyrale.
 • Një zgjidhje e plotë që zgjidh të gjitha problemet e flokëve që nga rrënja si tullaci, rënie e parakohshme e flokëve, flokë të dobët dhe të brishtë, dëmtime nga ngjyrosja dhe hekurosja etj.
 • Serum universal, i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për meshkuj dhe femra.
 • Një zgjedhje e besueshme për flokë të shëndetshëm – nëse flokët tuaj janë të thatë, të yndyrshëm apo normal.
 • Me siguri do të pajtoheni – flokët që janë të shëndetshëm dhe të kujdesshëm janë më të bukurit!
 • Sasia: 30 ml.

  Mënyra e përdorimit:
  aplikojeni direkt në lëkurën e kokës. Masazhojeni për 2-3 minuta derisa të përthithet plotësisht (nuk ka nevojë të shpëlahet). Përdoret 2-3 herë në ditë për efekt më të mirë.
  Përdoreni pas tharjes së flokëve. Mos i lani flokët për 3 orë pas aplikimit të serumit.
  *Personat me probleme dermatologjike të kokës ose dëmtime dhe alergji nuk rekomandohen të përdorin këtë produkt.
Sasia:
Kategori: , Etiketa: , ,