Ofertë!

X7 Smart Watch – Orë e Zgjuar

30,00

X7 Smart Watch – Orë e Zgjuar

 • Përmasat: 272 x 39 x 13 mm
 • Mënyra e funksionimit: ekrani me prekje dhe butoni
 • Ekrani: 1.54″ IPS ekran i plotë
 • Rezolucioni: Ekrani me ngjyra 240 x 240
 • Kapaciteti i baterisë: 150 mAh
 • Koha e karikimit: rreth 2 orë
 • Koha e punës: rreth 12 orë
 • Koha e gatishmërisë: rreth 48 orë
 • Materiali: rrip silikoni
 • Opsione:1. Matja e rekordeve sportive: numërimi i hapave, koha e stërvitjes, mënyra e stërvitjes (bark, vrap, kërcim, çiklizëm, badminton, tenis, pingpong, basketboll), kilometrazhi, konsumi i kalorive
  2. Matja në kohë reale e rrahjeve të zemrës (statike, dinamike), presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, mënyra e gjumit
  3. Përkujtues inteligjent: për qëndrime ulur shumë gjatë, telefonata, mesazhe (SMS / QQ / WeChat / Skype / Facebook / Twiter / Line / WhatsApp)
  4. Funksione të tjera: Formimi i telefonatave, kontaktet, modaliteti “Mos shqetëso”, gjetja e byzylykut, telekomandë e kamerës, kontrolli i muzikës, kronometri, ora me zile, rivendosja e pajisjes, etj.
 • Gjuhët: anglisht, kinezisht, frëngjisht, rusisht, gjermanisht, portugalisht, spanjisht, turqisht, polonisht, tajlandisht
 • Mbështet: Android 5.0 e lart; iOS 9.0 e lart; Bluetooth 4.0.
 • Kujdes:
  1. Nuk duhet veshur kur lahet dhe notoni (nuk është i papërshkueshëm nga uji)
  2. Lidhni byzylykun dhe sinkronizoni të dhënat
  3. Përdorni kabllon e përfshirë në komplet për të karikuar pajisjen
  4. Mos e ekspozoni ndaj lagështirës dhe temperaturave ekstreme
SKU: N/A Kategori: ,

Informacion shtesë

Color

Rozë, E zezë, Gri