Ofertë!

Syze sigurie HD për ngarje natën dhe ditën – 2 palë

25,00

Foto e pastër kristal kudo që të jeni dhe në të gjitha kushtet e motit.
Тë përshtatshme për makinë, motoçikletë ose biçikletë,të lehta, cilësore, komode dhe mbi të gjitha të sigurta!
Xhami polikarbonat ndihmon për të rritur kontrastin dhe për të zvogëluar shkëlqimin.
Mund të përdoret së bashku me syzet tuaja korrigjuese.
Kanë lente të polarizuara me filtër UV 100.
Mundëson një udhëtim të këndshëm, edhe me rritjen e dritës së diellit.
Ka mbrojtje ne syze dhe ne anash e cila gjithashtu rrit edhe me shume fushen e shikimit.
Dizajn modern.
Ju merrni 2 palë syze nate dhe dite.

Sasia:
Kategori: Etiketë: