Ofertë!

Gemei 689 – Makinë qethje për meshkuj

13,00

  • makinë pa tel
  • dizajn elegant
  • lehtë për të mbajtur
  • motor të shpejtë dhe të fuqishem
  • thikë çelik precizon formësimin e flokëve dhe mjekrës
  • thika ultra të mprehta
Sasia:
Kategori:

Përshkrim

Paketa përfshin :

  • Makinë pa tel me
  • 1 Krehër me gjatesite : 3mm , 6mm , 9mm , 12mm
  • Mbushës për rymë
  • Vaj për lyerje