Ofertë!

M2 Byzylyk i zgjuar

26,00

Një byzylyk i zgjuar për të gjitha aktivitetet sportive dhe monitorimin e një jetese të shëndetshme!

 • Kapaciteti i baterisë: 70 mAh
 • Tensioni i hyrjes: 5V
 • Pesha: 6.9gr. neto
 • Materiali: TPU, ABS
 • Dimensionet: 235 x 19mm
 • Ekrani: 0.42 ” O-led
 • Pulse: s7000
 • Bluetooth: 4.0
 • Ekran me prekje/touch Screen
 • I papërshkueshëm nga uji: klasa ip67 – mund të lagët në shi, por jo ta futni në ujë. Rezistente ndaj pluhurit dhe djersë
 • Mbështet njoftimet për thirrjet, mesazhet dhe njoftimet e tjera
 • Ju mund të dërgoni të dhëna nëpërmjet Bluetooth në telefonin tuaj inteligjent (iOS dhe Android)

Gjithmonë në hap me ju !

Për matjen e saktë të miljeve të kaluara dhe hapave.                                                                                                     Mat cilësinë dhe kohën e gjumit, kalorive djegur, norma e zemrës, vibruese thirrje, alarm, njoftimet, etj.Bateria zgjat rreth 20 orë deri në ngarkimin e ardhshëm.Ngarkimi është nëpërmjet një përshtatës që ju merrni së bashku me byzylyk.

Sasia: