Ofertë!

Çorape të kompresimit Zip Sox.

10,00

Elasticiteti dhe rehatshmëria bëjnë që këto çorape të jenë të graduara dhe të ofrojnë rehati të cilësisë më të lartë. Gjatë udhëtimit ose në punë ulur qarkullimi mund të shkaktojë enjtje dhe lodhje, mirëpo këto çorape sigurojnë shtrydhje të butë, ngrohtësi ku edhe forcon gjakun që lëviz nëpër këmbët tuaja.
Heq stresin dhe stimulon çdo qelizë, heq simptomat e venave dhe mbajtjen e tepërt të lëngjeve.
Secila palë çorapesh përfshin një zinxhir të integruar me cilësi të lartë për të siguruar një përshtatje të lehtë.
Lehtë të vishen dhe të hiqen.
Prodhuar me një najlon të frymëmarrjes (90%) dhe një përzierje material elastik.
Ndihmoni në lehtësimin e simptomave tuaja gjatë gjithë ditës, çdo ditë me çorape të kompresimit Zip Sox.

SKU: N/A Kategori: , , , ,

Informacion shtesë

Madhësia

S, M

Ngjyra

E zezë, Krem