Ofertë!

Mikser dore për krepa

16,00

Mikser dore për krepa, nje aksesor mjaft i nevojshëm për kuzhinën tuaj.

 • i shkëlqyer për përgatitjen e brumit të krepave , waffles, muffins, donuts dhe kështu me radhë
 • Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar
 • Praktik dhe i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë
 • Me shenjat matëse
 • Dorezë ergonomike për rrjedhje të saktë dhe të lehtë në enë
 • Materiali: plastike dhe çelik inox
 • Pa përdorimin e energjisë elektrike apo bateri
 • Madhësia: 18.5 cm / Diametri i sipërm: 10 cm / (afërsisht)
 • Kapaciteti: 800 ml
 • Një dhuratë e shkëlqyer për të gjithë ata që duan krepa
 • Dimensionet e paketimit: 23 x 11.5 x 8 cm

 

Sasia:
Kategori:

Përshkrim

Me ndihmën e këtij mikseri të mrekullueshm, përzieni përbërësit me lehtësi dhe derdhni përzierjen direkt në tigan! Pa kaos në kuzhinë bëni krepa të përsosur.Bëni përgatitjen e ëmbëlsirave me kënaqësi. Thjesht – vendosni të gjithë përbërësit, përzieni mirë me dorezën. Kur të keni brumi gati , thjesht shtypni dorezën direkt mbi tiganin për të derdhur sasinë e përsosur të brumit çdo herë. Pjekja mund të fillojë!