Ofertë!

Çizme gome për meshkuj

19,99

  Çizme gome për meshkuj 

  • Çizme të ngrohta e të gjata gome për meshkuj
  • Thonë gome e papërshkueshme nga uji
  • Një zgjedhje e shkëlqyer për raste të përditshme, në kushte shiu, bore, peshkimi, kopshtarie, ndërtimi etj.
  • Për stinët: vjeshtë, pranverë, dimër
  • Materiali: PVC me cilësi të lartë
  • Pjesa e brendshme e çizmes është e veshur me një pëlhurë pambuku rrjetë që lejon lëkurën të marrë frymë lirshëm
  • Lartësia: 37 cm (nën gjunjë)
  • Rezistent ndaj konsumit dhe rrëshqitjes
  • Dizajn modern, i qëndrueshëm, i rehatshëm për t’u veshur

Informacion shtesë

Madhësia

41, 42, 43, 44, 45