Ofertë!

Drita të brendshme për vetura

18,00

Këto drita mund të përdoren në makina dhe kamionë, të cilat rrisin sigurinë e drejtimit gjatë ditës dhe natës.
Mund të instalohen lehtësisht, janë universale dhe përshtaten në të gjitha modelet e makinave me fuqi DC 12V.
Këto drita do ju ofrojnë kënaqësi të mrekullueshme gjatë drejtimit të automjetit tuaj, gjithashtu do të bëjnë që automjeti juaj të jetë më i ndritshëm dhe më tërheqës.
Paketa përfshin:
– Dritat e dekorimit të brendshëm të makinave 1x Set Led
– Kontrollin me telekomandë pa tela
– Mund të shfaqen 7 ngjyra me shkëlqim, shpejtësi dhe model të rregullueshëm.
Specifikim:
Lloji i pajisjes: dritë dekorative RGB Car.
Sasia e dritave: 4 copë.
Lloji i LED: 5050SMD.
Sasia e LED: 9 copë për një dritë shiriti.
Madhësia e dritës së shiritit: 4.8 “L x 0,6” W x 0.2 “H (122 x 15 x 6 mm).
Bateria në distancë: 1 * CR2025 (përfshirë).
Materiali: PVC.
Tensioni: DC 12V.
Fuqia: 6W.
Gjatësia e kabllove të energjisë: 2 kabllo: 1.3m / 4.27ft, 2 kabllo të tjerë: 1.8m / 5.91ft.
Pesha: 7.48 oz / 212g.

Sasia:
Kategori: