Ofertë!

Batanije magjike për fëmijë që shkëlqen në errësirë

22,00

 • Batanije pelushi që shkëlqen në errësirë.
 • I bërë me mikrofibër me cilësi të lartë për përdorim të qëndrueshëm.
 • Jashtëzakonisht i butë në prekje.
 • Model me trupa qiellorë që shkëlqejnë në errësirë ​​- yje, hënë dhe planetë.
 • Nuk kërkohet asnjë lloj baterie ose furnizimi me energji elektrike.
 • Materiali: poliestër.
 • *Vendoseni batanijen nën dritë të fortë për ta karikuar përpara përdorimit.
 • Lahet në lavatriçe, e lehtë për tu mirëmbajtur.
 • Përmasat: 120 x 150 cm.
 • Batanija ka një model të mahnitshëm që e bën atë të përsosur për t’u përdorur gjatë natës. Krijon një atmosferë të bukur në dhomën e fëmijës suaj. Është i thjeshtë për t’u përdorur, mjafton ta ekspozoni në një burim të fortë drite ose rrezet e diellit për vetëm 10-15 minuta. për të thithur dritën.
 • Cilësi e lartë – Material rezistent ndaj njollave, i butë në prekje edhe pas shumë larjeve. Nuk do të shkaktojë asnjëherë acarim apo kruajtje – perfekt për fëmijët me lëkurë të ndjeshme.
 • Ai do t’ju ngrohë këndshëm në muajt e dimrit, dhe është i këndshëm për t’u përdorur edhe në muajt e ngrohtë.
 • Bëni të lumtur të dashurit tuaj – dhurata perfekte për çdo rast, për fëmijë dhe të rritur.
SKU: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Ngjyra

Roze, Hiri